GRADNJA NA ROBU VASI

Zemljišče z razgledom pri Balah

Bale Land for sale Z0807 02

Zazidljivo zemljišče s površino 1.235 m² v okolici Bal, na mirnem jugozahodnem pobočju s pogledom na gozdnate griče. Primerno za eno večjo ali dve manjši hiši.

Ključne lastnosti

Površina 1.235 m²
Rob vasi in mir
Pogled na griče
Za eno ali dve hiši
Plaža 15 km
Rovinj 21 km

Osnovni podatki

Koda
40667
Stanje
Dodano prejšnji teden
Zemljišče
1.235 m2
Morje
15 km

Cena

Cena/m2
105 €
Cena
129.675 €

* Provizija posrednika ni vključena v navedeno ceno. Več o tem

Galerija Opis Zemljevid Kontakt

Galerija

Opis

Na robu majhne vasi v okolici Bal je naprodaj zazidljivo zemljišče s površino 1.235 m2, umeščeno na blago jugozahodno pobočje s pogledom na gozdnate griče. Mirna lokacija in gradbena namembnost mu dajeta jasen razvojni potencial.

Zemljišče na robu vasi

To zazidljivo zemljišče se nahaja na robu naselja, v mirnem okolju z veliko zelenja in lepim pogledom proti gozdnatim gričem. Lega na blagem jugozahodnem pobočju parceli daje prijeten značaj in dober občutek odprtosti.

Gradbena namembnost

Skupna površina zemljišča, vključno s površino pod obstoječimi objekti, znaša 1.235 m2. Zemljišče se v celoti nahaja znotraj meja stavbnega območja, v urejenem delu stavbnega območja, s stanovanjsko namembnostjo.

Možnosti gradnje

Glede na namembnost je zemljišče primerno za gradnjo hiše ali počitniške hiše, dovoljena pa je tudi gradnja bazena. Glede na površino in lego je parcela posebej zanimiva za gradnjo ene večje družinske hiše ali dveh manjših hiš.

Dostop in infrastruktura

Pot do zemljišča je zasebna, kupec zemljišča pa pridobi 1/3 lastniškega deleža na poti. Priključka za vodo in elektriko se nahajata na začetku poti, kar dodatno olajša prihodnje načrtovanje in pripravo gradnje.

Lokacija in oddaljenosti

Zemljišče se nahaja v okolici Bal, na mirni lokaciji, ki omogoča dobro ravnovesje med zasebnostjo in dostopnostjo vsebin. Bale so oddaljene 6 km, morje in plaža 15 km, Rovinj pa 21 km. Kavarna ali bar sta oddaljena 2 km, gostilna ali restavracija ter osnovna šola pa 6 km.